Garanti & İade
 • Teslimat
  15:30 a kadar ki siparişleriniz aynı gün kargolanmaktadır. Tüm Türkiye ye ortalama 2-3 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır. Firmamız yurtiçi Kargo ile gönderim yapmaktadır


  İ
  ade & Değişim Süreci Kaç Gündür?
  Ürünü teslim aldıktan en geç 2 gün içinde firmamız değişimini gerçekleştirmektedir. Değişim için İnstagram dm veya WhatsApp: 0552 526 93 23 değişim destek whatsApp hatlarımızdan iletişime geçip gerekli değişim talebinde bulunabilirsiniz.Değişimde kargo ücreti alıcıya aittir.

  Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girmez?

  Etiketi koparılmış yada hızlı tahrip olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini gibi ürünler denenmiş ve bozulmuş, kullanılmış olmaları halinde iade edilemez.

  Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girer?

  Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş ürünler acil iade kapsamına girmektedir.  


  İade & Değişim Süreci Nasıl Başlatılır?

  Yukarda belirttiğimiz iade kapsamına giren ürünlerin iadesi , veya değişim yapmak istediğiniz ürünün değişimi için ;  whatsApp değişim ve destek hattımız ( 0552 526 93 23 ) ile iletişime geçerebilirsiniz. Tüm süreçte HAUSEkids değişim destek birimimiz sizinle birlikte olacaktır.


  Resmi Firma Adı ve Adresi Nedir?

  Firma Adı: GÜVEN MAĞAZALARI A.Ş. HAUSEkids

  Adres: ATAŞEHİR MAH. ÇALIŞKAN SOKAK NO:3/BB MİR1085 PLAZA ELAZIĞ/MERKEZ

   

  Ürünlerimi Başka Kargo Firmaları İle Gönderebilir miyim?

  Yurtiçi Kargo haricinde  diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin kargo ücreti göndericiye aittir. Diğer kargo firmaları ile karşı ödemeli gönderilen ürünler firmamız tarafından teslim alınmayacaktır.

   

  Ürünleri  YURTİÇİ Kargo  İle Gönderdim Şimdi Ne Olacak?

  İade & Değişim işlemlerinin başlatılabilmesi için, öncelikle göndermiş olduğunuz ürünlerin bizlere ulaşması gerekmektedir. Ürünler bizlere ulaşıp, iade & değişim talebi onaylandıktan sonra hesabınıza, ürünlerin toplam tutarı Yatırılır Bu tutar tanımlandıktan sonra Para iadesi istemişseniz gönderdiğiniz IBAN numarasına para iadesi yapılacaktır. Tüm bu süreçleri whatsApp değişim destek birimimiz ile takip edebilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme ve kargo bedelleri gibi ürün dışı tutar iadeleri yapılmamaktadır.Ürün iadesinde gidiş dönüş  kargo ücret tutarları alıcıya yansıtılır.

  ÜRÜN FİYATINDAN TÜM KAPIDA ÖDEME TAHSİLAT TUTARLARI KARGO ÜCRETLERİ + KDV DÜŞÜLEREK PARA İADESİ YAPILIR

  Garanti Koşulları
  Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

  Ürün İade Koşulları
  Ürün İade Koşulları
  Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde
   teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git